Ahoj, já jsem Vivi!

Jsem mobilní bar, a když si mě půjčíte, přifrčím na váš večírek i se skleničkami, vývrtkami a výbavou, která se vám bude zrovna hodit.

Původně jsem brázdila silnice s jednou rodinkou po dovolených, ale časem mě nahradili mladším ročníkem a já zůstala léta na ocet a sloužila na zahradě dětem na hraní. V létě 2017 si mě tam ale našla jiná rodina a ta mi vrátila sebevědomí. Vyhladili mi vrásky, upravili figuru, nově mě oblékli a obuli… Teď jsem už zase šik a plná elánu a ráda dodám kapku netradičního šmrncu na vaší svatbě, oslavě nebo večírku.

Těším se na vás všechny!

S láskou, 

Vivi

VYUŽITÍ

Vivi je první svého druhu v ČR a věříme, že se vám jako mobilní bar bude skvěle hodit  na svatbu, zásnuby, rozlučku se svobodou nebo jen nějaký večírek, který díky ní můžete uspořádat téměř na jakémkoliv místě.  Vivi je celkem lehká a dá se s ní snadno manipulovat, autem ji přivezeme na místo, kde jí můžeme pohodlně umístit celkem kamkoliv. Vyzkoušeli jsme i instalaci v malém břízkovém hájku u přirodního lomu na Moravě. Vivi je možné využít i jako zázemí pro drobný catering na místě nebo ji na svatbě mít jako stylový sladký bar nebo fotokoutek. 

Primárně je Vivi koncipována jako mobilní bar, ale můžete z ní dle libosti podávat na vaší akci zmrzliny nebo palačinky. 

VYBAVENÍ

Dle domluvy můžeme k Vivi nabídnout:  50 skleniček na víno, 50 lahviček na nealko nebo koktejl pro pití brčkem, dva velké 8l zásobníky na limonády a dva menší (3 a 5 litrů), termokonvice, jednoplotýnkový elektický vařič. V případě zájmu o podávání kávy (služba včetně servisu) můžeme nabídnout filtrovanou kávu Bird Song Coffee.

Před Vivi je možné umístit stylový stolek, který lze využít na samoobslužný limonádový bar nebo pro sweet bar.  Dále můžeme nabídnout různé tabulky na psaní křídou, rámy na focení, světelný řetěz s čirými žárovkami, tzv. áčka tabule atp.  V případě zájmu jsme schopni další rekvizity vyrobit na míru dle vašeho přání.  Vše je na domluvě, Vivi se teprve všechno učí. 

SERVIS / ALKOHOL / KÁVA

V případě zájmu je možné zajistit na vaši akci i obsluhu baru. Běžný servis baru 150 Kč/hodina – doporučujeme mít dvě osoby, profesionální barman pak 300 Kč/hodina. Alkohol je plně ve vaší režii, jsme ale schopni vám zprostředkovat nákup lahodného Cidre Kliment. 

CENÍK PRONÁJMU 2020

ZÁKLADNÍ CENA PRONÁJMU VIVI

6000,-  / 1 den 

(poznámka: lze pouze po Praze a max do 21 hodin)

+ VRATNÁ KAUCE 5 000,-

SVATEBNÍ / VÍKENDOVÝ BALÍČEK 

10 000.- / 2 dny

(příklad: svatební obřad/hostina v sobotu + večerní zábava – vrácení Vivi v neděli během dne dle domluvy)

+ VRATNÁ KAUCE 5 000,-

SVATEBNÍ MEGA BALÍČEK

12 000.- / 3 dny

(příklad: pátek večer: pre party, sobota: obřad, party, neděle: afterparty – vrácení vivi během dne nebo dle domluvy) 

+ VRATNÁ KAUCE 5 000,-

 

DOPRAVA

Cena dopravy bude kalkulována individuálně. Vivi bydlí v Černošicích (u Prahy), ale je zcela mobilní a už byla několikrát i na Moravě. Po domluvě vám ji v dostatečném předstihu dovezeme na místo a připravíme ji pro další použití. A nebo si ji můžete odvézt na akci sami, je lehká a uveze ji běžný osobní vůz se závěsem, ale je to křehká dáma a pořád je to karavan, takže opatrně!

(Orientační cena dopravy je 7 Kč / km – maximální rychlost s Vivi 80 km/h)

(Při víkendovém pronájmu v Praze je doprava v ceně)

OBJEDNÁVKA / REZERVACE

Vaše dotazy nebo rovnou požadavky a termín si objednejte mailem bara@bndesign.cz nebo prostřednictvím tohoto formuláře, případně telefonicky 724 199 197

Nezávazná rezervace termínu 2020 nebo svatebního webu:

14 + 3 =

Vyplněním formuláře a odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním Vámi vyplněných osobních údajů pro účel zodpovězení dotazu. V opačném případě raději zavolejte 724 199 197  😀

A protože jste tu kvůli Vivi je jasné, že máte vkus a vaše svatba bude krásná! Myslíme si, že by si zasloužila krásné svatební webovky!

Nabízíme design webu vaší svatby přesně podle vašeho gusta. Žádné šablony s holubicemi, ani zlaté prstýnky.

Nabídnout můžeme i grafické zpracování svatebního oznámení. Mrkněte! 

FOTOGALERIE & INSTAGRAM

Vivi jako koutek pro gentlemany na svatbě Domči & Michala / říjen 2018
Tak trochu jiná stodola / Skřipel
Foto: Barbora Příkazská

Editorial: Piknik, bejby!

Lokace: Sousedská lodní samoobsluha Černošice
Foto & Koncept:  DL fotodílna Spolupráce na editorialu: Eterle, Nila Store, Cukrář Skála

Sledujte Vivi na sociálních sítích…

PODÍVEJTE SE NA UPOUTÁVKU VIDEA OD MOMENTUM VIDEO ZE SVATEBNÍHO EDITORIALU, KDE SE MIHNE I VIVI.
Celé video si můžete prohlédnout na webu MomentumVideo.cz