Vítáme všechny milovníky a fanoušky ikonických francouzských fešáků Citroen HY

Zabýváme se renovací, přestavbou i prodejem fantastických vozů Citroen HY

PRODEJ

V současné chvíli si všechny vozy našly nové šťastné majitele. Sledujeme ale neustále nabídky ve Francii i Holandsku a ve spolupráci s naším zahraničním partnerem jsme schopni pro vás váš vůz kdekoliv v Evropě vyhledat a následně dovézt do ČR. Díky našim zkušenostem nabízíme při nákupu také konzultaci a analýzu stavu vozu. Technický stav vozů na trhu se liší! 

RENOVACE & INTERIÉR

Nabízíme kompletní renovace vozu, včetně motorů a zároveň stavbu interiéru food trucku. Díky našim zkušenostem vám můžeme pomoci navrhnout design i vhodné materiály pro potřeby gastroprovozu. Samozřejmostí je splnění hygienických požadavků pro provoz bistra.

Volné kapacity v tuto chvíli můžeme nabídnout ke konci léta 2019, ozvěte se a domluvíme se!

PRONÁJEM

Na základě poptávek jsme se rozhodli, že v rozšíříme portfolio služeb o možnost pronájmu několika vozů. Foodtruck Citroen HY si tak můžete pronajmout na vaši akci nebo na zkoušku před pořízením vlastního vozu. Nabídku najdete pod odkazem v menu na webu Foodtrucky.cz

Na menší večírky a svatby můžete využít Caravan Vivi. Uvažujete-li o krátkodobém nebo dlouhodobějším pronájmu vozu Citroen HY, neváhejte se nám ozvat a konzultovat váš termín.

Prohlédněte si ukázku z naší práce. Již brzy přidáme rozšířenou galerii vozů a interiérů, jak by mohl vypadat i ten váš. 

Toužíte-li rozšířit váš byznys, mít vlastní food truck, pojízdný bar nebo třeba prodejnu palačinek …

ozvěte se, pomůžeme vám váš sen splnit !